iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁

BEHU PJESË E KARTËS BAZIKE/VIP

Eksperiencë e veçantë dhe e personalizuar me Kartat tona, duke përfituar zbritje të përhershme, shërbim të personalizuar dhe akses prioritar në oferta dhe ngjarje ekskluzive.

Eksploro benefitet e Kartës Bazike

Akses bazik në pikët e besnikërisë për çdo blerje
Njoftime të hershme për produkte të reja
Akses në përmbajtje ose produkte ekskluzive të disponueshme vetëm për anëtarët

Eksploro benefitet e Kartës VIP

Të gjitha përfitimet e kartës falas
Raporti më i lartë i pikëve të besnikërisë për çdo blerje sesa karta falas
Dërgim falas për të gjitha porositë
Zbritje dhe oferta ekskluzive
Akses i hershëm në shitje apo evente specialee
Opsionalisht, akses në një linjë premium të mbështetjes së klientit

Oferta të limituara

-20%

-20%

-20%

-20%

Behu pjesë e kartës VIP dhe perfito pikë

BEHU PJESË E KARTËS BAZIKE/VIP

Testimonials

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe

Frequently Asked Questions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close