AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Drita Ledi Rombe

$ 53.94$ 107.99 (-50%)

In stock

Drita Ledi Rombe

Produkti me i ri tek ishpejti.al  sapo erdhi, Drita Ledi Rombe produkti me fantastik i vitit. Perfekte per tu vendosur ne dhomen e gjumit, kuzhine, sallon, zyre, lokale etj. Mos u shqetesoni per vendosjen e tyre sepse vijne me ngjitesin e tyre perkates. Ato jane te lidhura me njera tjetren dhe funksionojne me korent. Paketimi permban 10 cope brenda me material PP-Led. Dimensionet e produktit jane 10cm per 1 drite Led. Vijne me ngjyre te bardhe elegante, qe nuk demton shikimin tuaj.
Kodi: #00012

Drita Ledi Rombe

Produkti me i ri tek ishpejti.al  sapo erdhi, Drita Ledi Rombe produkti me fantastik i vitit. Perfekte per tu vendosur ne dhomen e gjumit, kuzhine, sallon, zyre, lokale etj. Mos u shqetesoni per vendosjen e tyre sepse vijne me ngjitesin e tyre perkates. Ato jane te lidhura me njera tjetren dhe funksionojne me korent. Paketimi permban 10 cope brenda me material PP-Led. Dimensionet e produktit jane 10cm per 1 drite Led. Vijne me ngjyre te bardhe elegante, qe nuk demton shikimin tuaj.
Kodi: #00012

Be the first to review “Drita Ledi Rombe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu