AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Filxhan Elektrik me vete rrotullim

$ 6.49$ 10.70 (-39%)

In stock

Filxhan Elektrik me vete rrotullim e shkëlqyeshme për çaj, kafe, çokollatë të nxehtë, supë, çaj qumështi, etj. Çelik inox i hollë + dizajn i dyfishtë i izoluar nga PC i klasës së ushqimit, i sigurt dhe mund ta mbajë pijen tuaj të ngrohtë për një kohë të gjatë. Helikë përzierje e heshtur dhe mbulesë e mbyllur e turi, nuk ka pse të shqetësoheni për spërkatjen e lëngut.

Karakteristikat kryesore:

 • Me kapacitet te madh 400ml
 • Dizajn i dyfishtë i izoluar
 • Me mbulesë filxhani e bën atë më të përshtatshëm për t’u përdorur
 • Mundësuar nga 2 bateri AAA (nuk përfshihen)
 • Katër ngjyra që ju të zgjidhni

  Kodi: #00465

Ju lutemi vini re:

 • Vetëm larja e duarve, nuk mund të përdorë pjatalarëse
 • Nuk mund të përdoret në furrat me mikrovalë
 • Bateritë nuk janë të përfshira

Filxhan Elektrik me vete rrotullim e shkëlqyeshme për çaj, kafe, çokollatë të nxehtë, supë, çaj qumështi, etj. Çelik inox i hollë + dizajn i dyfishtë i izoluar nga PC i klasës së ushqimit, i sigurt dhe mund ta mbajë pijen tuaj të ngrohtë për një kohë të gjatë. Helikë përzierje e heshtur dhe mbulesë e mbyllur e turi, nuk ka pse të shqetësoheni për spërkatjen e lëngut.

Karakteristikat kryesore:

 • Me kapacitet te madh 400ml
 • Dizajn i dyfishtë i izoluar
 • Me mbulesë filxhani e bën atë më të përshtatshëm për t’u përdorur
 • Mundësuar nga 2 bateri AAA (nuk përfshihen)
 • Katër ngjyra që ju të zgjidhni

  Kodi: #00465

Ju lutemi vini re:

 • Vetëm larja e duarve, nuk mund të përdorë pjatalarëse
 • Nuk mund të përdoret në furrat me mikrovalë
 • Bateritë nuk janë të përfshira
Be the first to review “Filxhan Elektrik me vete rrotullim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu