AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo

$ 10.70$ 21.40 (-50%)

In stock

Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo

E shikuat produktin me cool qe erdhi tek ishpejti.al, Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo thjeshte super. Mund te mbani gjithcka fruta, perime, fruta te thata etj. Me ngjyre blu ne te verdhe ideale me cdo shtepi. Material i forte dhe shume rezistent PP-ABS. Dimensionet e produktit jane 11 x 23.5 x 32.8 cm. Dizenjo shume e vecante ne forme ananasi.

Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo

E shikuat produktin me cool qe erdhi tek ishpejti.al, Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo thjeshte super. Mund te mbani gjithcka fruta, perime, fruta te thata etj. Me ngjyre blu ne te verdhe ideale me cdo shtepi. Material i forte dhe shume rezistent PP-ABS. Dimensionet e produktit jane 11 x 23.5 x 32.8 cm. Dizenjo shume e vecante ne forme ananasi.

Be the first to review “Kullonjese Dhe Tas me Dizenjo”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu