20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Kupa Per Masazh

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

E dini procesin e vendosjes se kupave?
Sherben per te sheruar ftohjen, gjendjen gripale, dhimbjen e muskujve etj.
Nje nga praktikat me te vjetra ne bote qe perdoret ende sot neper Spa dhe qendra te ndryshme estetike.

Seti permban 12 cope!

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.

Me gota te madhesive te ndryshme.

Ideale per persona te moshuar, por po ashtu edhe per te rinje.

Compare

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Përshkrim

E dini procesin e vendosjes se kupave?
Sherben per te sheruar ftohjen, gjendjen gripale, dhimbjen e muskujve etj.
Nje nga praktikat me te vjetra ne bote qe perdoret ende sot neper Spa dhe qendra te ndryshme estetike.

Seti permban 12 cope!

Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.

Me gota te madhesive te ndryshme.

Ideale per persona te moshuar, por po ashtu edhe per te rinje.

Reviews (0)

Be the first to review “Kupa Per Masazh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Kupa Per Masazh

Kupa Per Masazh

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Add to Cart