AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti per ilacet

$ 21.46

In stock

SKU: 600 Category: Tags: , ,

Nje kuti kaq praktike per te organizuar te gjitha ilacet dhe vitaminat qe merr cdo dite!
E bollshme dhe super praktike!

Perfshin:

1 * Kuti pilule (madhësi e madhe)

Karakteristikat e produktit: Sirtar me shumë shtresa (me shumë funksione)

Madhesia: 30×16.5×17.3cm

Materiali: Mbrojtje mjedisore e mjedisit

Be the first to review “Kuti per ilacet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu