AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Kuti Ushqimi Ne Forme Bananeje Titiz Plastik AP-9163

$ 0.74$ 2.11 (-65%)

In stock

Kuti Ushqimi Ne Forme Bananeje Titiz Plastik AP-9163

Sapo erdhi kutia e ushqimit ne formen e bananes.

Shume kreative dhe e bukur po ashtu.

Nga marka e famshme Titiz Plastik vetem tek ishpejti.al me super cmime.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi

SKU: 434 Category:

Kuti Ushqimi Ne Forme Bananeje Titiz Plastik AP-9163

Sapo erdhi kutia e ushqimit ne formen e bananes.

Shume kreative dhe e bukur po ashtu.

Nga marka e famshme Titiz Plastik vetem tek ishpejti.al me super cmime.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi

Be the first to review “Kuti Ushqimi Ne Forme Bananeje Titiz Plastik AP-9163”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu