AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MBAJTËSE DETERGJENTI

$ 12.51$ 25.02 (-50%)

In stock

| Mbajtëse detergjenti | shumë praktike | nxjerr sasinë e duhur të detergjentit | një aksesor superior për kuzhinë | material rezistent |

Mbajtëse detergjenti për enët.

Një mekanizëm jashtëzakonisht i thjeshtë dhe shumë praktik në përdorim që nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Kjo mbajtëse detergjenti është krijuar të jetë tepër funksionale, pasi mban çdo detergjent të lëngshëm.

Nëpërmjet një mekanizmi të veçantën (minipompe) nxjerr sasinë e duhur të detergjentit mbi sfungjer.

E përbërë nga material rezistent, plastikë e llojit ABS, e pathyeshme, e bën këtë produkt jetëgjatë.

Një aksesor superior për kuzhinën.

 

Be the first to review “MBAJTËSE DETERGJENTI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu