AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Frutash

L 690.00L 1,400.00 (-51%)

In stock

Materiali: PP
Madhësia: rreth 24.2 * 26.7 * 6cm / 9.53 * 10.51 * 2.36 inç
Ngjyra: rozë, blu, jeshile

1. Dizajn unik me shumë shtresa. Kjo pjatë dekorative me shtresa është shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave dhe pastave në kuzhinë.
2. Kursen hapësirë ​​- tabaka me 3 shtresa të palosshme mund të mblidhet kur nuk është në përdorim, gjë që ndihmon për të kursyer hapësirë.
3. Sirtarët me shtresa janë të lehta për tu arritur.
4. Ka stenda shumëfunksionale kudo.
5. Dizajni i përshtatshëm i dorezës. Doreza është e vendosur në pjesën e sipërme për lëvizje të lehtë. Ju lehtë mund ta merrni atë kudo.
Kodi: #00507

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Materiali: PP
Madhësia: rreth 24.2 * 26.7 * 6cm / 9.53 * 10.51 * 2.36 inç
Ngjyra: rozë, blu, jeshile

1. Dizajn unik me shumë shtresa. Kjo pjatë dekorative me shtresa është shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave dhe pastave në kuzhinë.
2. Kursen hapësirë ​​- tabaka me 3 shtresa të palosshme mund të mblidhet kur nuk është në përdorim, gjë që ndihmon për të kursyer hapësirë.
3. Sirtarët me shtresa janë të lehta për tu arritur.
4. Ka stenda shumëfunksionale kudo.
5. Dizajni i përshtatshëm i dorezës. Doreza është e vendosur në pjesën e sipërme për lëvizje të lehtë. Ju lehtë mund ta merrni atë kudo.
Kodi: #00507

Transporti : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Mbajtese Frutash”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu