20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Mbajtese Enesh

L1,490.00L3,900.00 (-62%)

In stock

Mbajtese Per Enet e Kuzhines

Mbajtese enesh kuzhine per te vendosur enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine.
Material celik i qendrueshem dhe qe nuk ndryshket.
Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte. Gjithashtu anash ka mbajtese per gotat/filxhanet dhe per luge,pirune,thike.
E thjeshte per tu pastruar, me dore ose ne lavastovilje.
Ideale per cdo kuzhine.

Compare

L1,490.00L3,900.00 (-62%)

Përshkrim

Mbajtese Per Enet e Kuzhines

Mbajtese enesh kuzhine per te vendosur enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine.
Material celik i qendrueshem dhe qe nuk ndryshket.
Me dy kate per pjatat ne pjesen e siperme dhe per enet e tjera poshte. Gjithashtu anash ka mbajtese per gotat/filxhanet dhe per luge,pirune,thike.
E thjeshte per tu pastruar, me dore ose ne lavastovilje.
Ideale per cdo kuzhine.

 

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese Enesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Mbajtese Enesh

L1,490.00L3,900.00 (-62%)

Add to Cart