AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes

$ 9.52$ 15.94 (-40%)

In stock

Kontenitor Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes

Produkti me i ri per 2022 sapo erdhi tek ishpejti.al Kontenitor Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes ideale per te gjitha moshat dhe shume praktike. Vjen me 7 ngjyra te ndryshme dhe mund te mbani ilace vitamina etj. Me material plastik te forte dhe jo te demshem per mjedisin. Permasat e produktit jane 80 cm x 45 xm x 20 cm, e vogel mund ta mbani ne cdo vend. E pershtatshme sepse ne pjesen siper mund te shikoni ilacet tuaja dhe ditet po ashtu. Mbyllet dhe hapet lehte pa force.
Kodi: 232-69

Mbajtese  Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes

Produkti me i ri per 2022 sapo erdhi tek ishpejti.al Kontenitor Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes ideale per te gjitha moshat dhe shume praktike. Vjen me 7 ngjyra te ndryshme dhe mund te mbani ilace vitamina etj. Me material plastik te forte dhe jo te demshem per mjedisin. Permasat e produktit jane 80 cm x 45 xm x 20 cm, e vogel mund ta mbani ne cdo vend. E pershtatshme sepse ne pjesen siper mund te shikoni ilacet tuaja dhe ditet po ashtu. Mbyllet dhe hapet lehte pa force.
Kodi: 232-69

Be the first to review “Mbajtese Per Ilacet Me 7 Ditet e Javes”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu