AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Plastike Ushqimi

$ 12.97

In stock

Përshkrim
1. Cilësi e lartë: Bërë nga materiale me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe praktike.
2. Dizajn unik: Shporta e pastrimit të frutave dhe perimeve  mund të shkarkojë shpejt ujë.
3. Lehtë për t’u përdorur: Dizajni i dorezës eshte menduar per perdorim sa me te thjeshte.
4. Përdoret gjerësisht.

Karakteristikat
-Ngjyra e produktit: Blu / Gri / Pink
-Materiali i produktit: material i zgjedhur me kujdes pp
-Pesha e produktit: 795g
-Masa: 37x37x12cm / 14.6×14.6×4.7in

Posta :

Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Mbajtese Plastike Ushqimi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu