20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Mbajtese Telefoni

L690.00L1,400.00 (-51%)

In stock

Super praktike per te pare nje film ne celularin tuaj, apo te flisni ne kamera me familjaret tuaj!
Gjithashtu ka nje hapesire per te mbajtur facoletat!

1. Kuti indesh shumefunksionale, e vogël dhe e bukur, dizajn unik
2. Materiali i shendetshem ABS dhe materiali PP.

Specifikime
Ngjyra: e bardhë, blu, rozë, jeshile
Madhësia: 18.5×14.5x16cm
Pesha: 490g
Materiali: ABS + PP
Kodi: #00432

Compare
SKU: 601 Category: Tags: , , ,

L690.00L1,400.00 (-51%)

Përshkrim

Super praktike per te pare nje film ne celularin tuaj, apo te flisni ne kamera me familjaret tuaj!
Gjithashtu ka nje hapesire per te mbajtur facoletat!

1. Kuti indesh shumefunksionale, e vogël dhe e bukur, dizajn unik
2. Materiali i shendetshem ABS dhe materiali PP.

Specifikime
Ngjyra: e bardhë, blu, rozë, jeshile
Madhësia: 18.5×14.5x16cm
Pesha: 490g
Materiali: ABS + PP
Kodi: #00432

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese Telefoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Mbajtese Telefoni

L690.00L1,400.00 (-51%)

Add to Cart