AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbulesa për Karrike

$ 5.28

Out of stock

SKU: 612 Categories: ,

Mbulesat e karrigeve ne gjendje jane keto! Material i plote dhe elastik, qe pershtatet me shumicen e modeleve te karrigeve ne shtepite tuaja!

Modelet me ngjyra jane material velvet elastik.

Specifikimet
Madhësia: 40-60 cm
Poliestër

Be the first to review “Mbulesa për Karrike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu