AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mini Tavë Keku

$ 21.14

In stock

Mini Tavë Keku dy anësore.Me forma të ndryshme të pjëkjes së brumit.Me fuqi 1000w.Në ngjyrë të verdhë.25cm.Ideale për cdo kuzhinjere që dëshiron të pjekë kekun në mënyrën e përsosur!

SKU: 271 Categories: ,

Mini Tavë Keku 

Dëshironi ta bëni kekun pak më interesant? Hidhni brumin direkt në Mini Tavën e Kekut që pjek kekun përsoshmerisht në forma të adhurueshme për të shërbyer një mëngjes magjik për të vegjël dhe të rritur! KEKU QË ËNDËRROJNË TË GJITHË!

Be the first to review “Mini Tavë Keku”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu