20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Per Ilace

L700.00L990.00 (-29%)

In stock

Organizues Per Ilace

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Organizues per ilace, dhe do thoni ju se cfare e ben kete produkt kaq te vecante. Eshte e vogel dhe nuk ze vend ne canten tuaj ose xhepin, me 4 vende te ndryshme per cdo ilac te specifikuar dhe prit me e bukura, vjen me nje sistem kohe qe tju kujtoje sa here duhet te pini ilacet tuaja, superrr. Me material plastike jo e demshme per shendetin. Me ngjyre te bukur dhe elegante blu per meshkuj dhe femra. Dimensionet e produktit jane 7 x 10 cm.
Kodi: #000117

Compare

L700.00L990.00 (-29%)

Përshkrim

Organizues Per Ilace

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Organizues per ilace, dhe do thoni ju se cfare e ben kete produkt kaq te vecante. Eshte e vogel dhe nuk ze vend ne canten tuaj ose xhepin, me 4 vende te ndryshme per cdo ilac te specifikuar dhe prit me e bukura, vjen me nje sistem kohe qe tju kujtoje sa here duhet te pini ilacet tuaja, superrr. Me material plastike jo e demshme per shendetin. Me ngjyre te bukur dhe elegante blu per meshkuj dhe femra. Dimensionet e produktit jane 7 x 10 cm.
Kodi: #000117

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Per Ilace”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Per Ilace

Organizues Per Ilace

L700.00L990.00 (-29%)

Add to Cart