AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

SHISHE VAJI

$ 15.83$ 31.66 (-50%)

In stock

| Shishe vaji | qelq | dizajn ergonomik | e sigurt dhe jotoksik | për uthull, aceto balsamico |

Shishe vaji me dizajn ergonomik për të derdhur sasinë e duhur të vajit të ullirit.

Në pjesën e sipërme ka një rezervuar që ju lejon të matni saktësisht vajin.

Kjo shishe vaji funksionon me një shtypje të thjeshtë të butoni për të mbushur, matur dhe derdhur vajin.

Gryka e saj është krijuar në mënyrë të tillë që të pikojë ngadalë nga pika zero.

Te pjesa e sipërme kjo shishe vaji ka një filtër të veçantë që parandalon bllokimin edhe kur e mbushni shishen me bimë.

Përbëhet nga material me cilësi të lartë (ABS, PP, PS) qelq i pastër, i cili është i sigurt dhe jotoksik, pa substanca të dëmshme.

Pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë dhe detergjent ose vendoseni në pjatalarëse.

*Shishja mund të përdoret edhe për uthull, aceto balsamico etj.

Një super pajisje që nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Be the first to review “SHISHE VAJI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu