AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrydhese frutash DSP KJ1046

$ 36.95

In stock

Përparësitë e produktit:
1. Shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit
2. Për shëndetin e njeriut
3. Lehtë për të vepruar
4. Stili i romanit
5. Markat e mëdha janë të garantuara

 • Shtrydhese per frutat edhe perimet.
 • Marka : DSP.
 • Modeli : KJ-1046.
 • E shpejte edhe praktike.
 • Mund ta merrni edhe me vete per shkak te dizajn funksional.
 • Shtrydhesja e frutave dhe perimeve DSP KJ-1046 ju mundeson pergatitjen e lengjeve te ndryshme te pasur me plot vitamina dhe vlera ushyese te domosdoshme per nje trup te shendetshem.

  Ajo ju pergatit leng frutash dhe perimesh ne nje kohe rekord duke bere keshtu te mundur qe ne asnje vakt dhe ne tryezen tuaj mos te mungojne lengjet.

  Me sistem mbrojtes shume te mire i cili e bene kete shtrydhese shume te lehte ne perdorim dhe gjithkush mundet qe ta perdore.

SKU: 700 Categories: ,

Përparësitë e produktit:
1. Shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit
2. Për shëndetin e njeriut
3. Lehtë për të vepruar
4. Stili i romanit
5. Markat e mëdha janë të garantuara

 • Shtrydhese per frutat edhe perimet.
 • Marka : DSP.
 • Modeli : KJ-1046.
 • E shpejte edhe praktike.
 • Mund ta merrni edhe me vete per shkak te dizajn funksional.
 • Shtrydhesja e frutave dhe perimeve DSP KJ-1046 ju mundeson pergatitjen e lengjeve te ndryshme te pasur me plot vitamina dhe vlera ushyese te domosdoshme per nje trup te shendetshem.

  Ajo ju pergatit leng frutash dhe perimesh ne nje kohe rekord duke bere keshtu te mundur qe ne asnje vakt dhe ne tryezen tuaj mos te mungojne lengjet.

  Me sistem mbrojtes shume te mire i cili e bene kete shtrydhese shume te lehte ne perdorim dhe gjithkush mundet qe ta perdore.

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ1046”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu