AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Korse Per kembet

$ 15.85

In stock

Sweet Sweat

Jeni duke stervitur muskujt e kembes.

Zgjidhja eshte ky produkt me materialin shume cilesor qe te ben te heqesh celulitin ne kofshat tuaj dhe jo vetem nxjerr ne pah muskujt e kembeve.👌 •I pershtatshme per tu perdorur gjate stervitjes, vrapit dhe ecjes se lire.

Vizitoni faqen per me shume oferta

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Korse Per kembet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu