20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Tenxhere Dhe Tigan Hoffner

L5,500.00L11,000.00 (-50%)

In stock

Ka ardhur momenti te nderroni enet e kuzhines tuaj!

Ne ju ofrojme nje set fantastik me tenxhere dhe tigan Hoffner!
Cilesi e larte e eneve te domosdoshme te kuzhines per te gatuar ushqim te shendetshem!

Mjaft komode per te gatuar mishin dhe perimet, apo oriz.
Seti perfshin ene me permasa te ndryshme te shoqeruara me kapak xhami transparent dhe hapesira ventilimi per te hequr avullin.

Me material rezistent i ardhur direkt nga gjermania.

Me super dizenjime e pershtatshme per cdo shtepi.

Compare

L5,500.00L11,000.00 (-50%)

Përshkrim

Ka ardhur momenti te nderroni enet e kuzhines tuaj!

Ne ju ofrojme nje set fantastik me tenxhere dhe tigan Hoffner!
Cilesi e larte e eneve te domosdoshme te kuzhines per te gatuar ushqim te shendetshem!

Mjaft komode per te gatuar mishin dhe perimet, apo oriz.
Seti perfshin ene me permasa te ndryshme te shoqeruara me kapak xhami transparent dhe hapesira ventilimi per te hequr avullin.

Me material rezistent i ardhur direkt nga gjermania.

Me super dizenjime e pershtatshme per cdo shtepi.

Reviews (0)

Be the first to review “Tenxhere Dhe Tigan Hoffner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Tenxhere Dhe Tigan Hoffner

Tenxhere Dhe Tigan Hoffner

L5,500.00L11,000.00 (-50%)

Add to Cart