20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Termometer Per Temperaturen E Ushqimit

L700.00L1,400.00 (-50%)

In stock

Compare

L700.00L1,400.00 (-50%)

Përshkrim

Nese jeni me bebe te vogel ju duhet patjeter nje termometer per te matur temperaturen e ushqimit te bebes!
Por pse jo edhe te ushqimeve tuaja!
Nje nga produktet qe i duhet cdo kuzhine. Perdorimi eshte teper i thjeshte: mjafton te fusesh shtizen e termometrit tek ushqimi dhe te shikoni ne ekran temperaturen e tij.
Kodi: #0033

Na ndiqni ne faqen e facebook ose instagram per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•Brenda Unazes se Madhe te Tiranes transporti falas, jashte Unazes transporti 150 leke, jashte Tirane transporti 300 leke.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Reviews (0)

Be the first to review “Termometer Per Temperaturen E Ushqimit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Termometer Per Matjen E Ushqimit

Termometer Per Temperaturen E Ushqimit

L700.00L1,400.00 (-50%)

Add to Cart