AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tigan Graniti me 4 Ndarje

$ 13.45$ 20.74 (-35%)

In stock

Tigan Graniti me 4 Ndarje

Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Tigan Graniti me 4 Ndarje. Ideale per cdo shtepi ose restorante. Vendosni 4 veze ne nje tigan dhe pse vetem veze apo jo. Me material graniti jo ngjites, pastrohet lehte pa asnje mundim ose lodhje te tepert. Diametri i produktit eshte 24cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante e pershtatshme per cdo shtepi. Doreza e tiganit eshte nga materiali dru i forte dhe rezistent bamboo, kunder nxehtesise. Mund ta perdorni edhe ne sobe me induksion ose ate me gaz.
Kodi: #00444

Tigan Graniti me 4 Ndarje

Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Tigan Graniti me 4 Ndarje. Ideale per cdo shtepi ose restorante. Vendosni 4 veze ne nje tigan dhe pse vetem veze apo jo. Me material graniti jo ngjites, pastrohet lehte pa asnje mundim ose lodhje te tepert. Diametri i produktit eshte 24cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante e pershtatshme per cdo shtepi. Doreza e tiganit eshte nga materiali dru i forte dhe rezistent bamboo, kunder nxehtesise. Mund ta perdorni edhe ne sobe me induksion ose ate me gaz.
Kodi: #00444

Be the first to review “Tigan Graniti me 4 Ndarje”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu