VARËSE FSHESASH

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

| Varëse fshesash | furça apo objekte të ndryshme | vendoset duke u ngjitur | largon rrëmujën | mund të çmontohet dhe ripërdoret |

 

Compare

Varëse fshesash, një artikull i krijuar për të përmirësuar mjedisin përreth, larg rrëmujës dhe objekteve të grumbulluara.

Ajo shërben për fshesat, furçat apo objekte të ndryshme të tualetit, kuzhinës, garazhit, kopshtit etj.

Kjo varëse fshesash është shumë praktike nuk ka nevojë për shpime në mur për t’u instaluar, ajo vendoset në disa sekonda duke u ngjitur.

Mbajtësja mund të çmontohet dhe ripërdoret.

E përshtatshme për t’u ngjitur në sipërfaqe prej druri, plastike, pllaka qeramike, metali, qelqi etj.

Ky dizajn i veçantë lejon që çdo send, që ka dorezë, të fiksohet lehtësisht, duke i mbajtur larg tokës.

 

Be the first to review “VARËSE FSHESASH”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu