AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Wireless 720P IP Camera

$ 36.48

In stock

Përshkrim:

Instalim i lehtë dhe lidhje e qëndrueshme WIFI – Instalim i lehtë dhe i shpejtë me WIFI të qëndrueshme 2.4 GHz. Ndiqni hapat në manualin e aplikacionit. Aplikacioni është i pajtueshëm me pajisjet iOS dhe Android (jo vetëm për iPhone / Android / iPad, por edhe për PC). Kjo ju lejon të monitoroni në distancë çdo cep të shtëpisë tuaj 24 orë në ditë.

Cilësia e imazhit 720P dhe nata IR – Kamera e mbikëqyrjes me një rezolucion prej 1280 * 720P jep një imazh  të jashtëzakonshëm. Sistemi i integruar i vizionit  LED infra të kuqe siguron një dukshmëri deri në 10 metra në natën.

Monitorimi në distancë i APP-së dhe audio me dy drejtime – Me APP-në, ju mund të monitoroni nga larg shtëpinë tuaj në kohë reale. Një mikrofon dhe altoparlant i integruar për të folur dhe dëgjuar njëkohësisht. Edhe në një distancë prej mijëra kilometrash ju mund të shihni shtëpinë tuaj dhe të bisedoni me familjet. Mikrofoni i integruar për anulimin e zhurmës për një përvojë të qartë audio në dy drejtime.

Zbulimi i lëvizjes dhe alarmi – Kamera e mbikëqyrjes mbështet një kartë mikro SD (maksimumi 128 GB). Mund të zbulojë lëvizjen dhe të dërgojë njoftime alarmi në celularin tuaj për të parandaluar ndërhyrjen. Dhe kamera WIFI regjistron automatikisht video me kartën SD dhe mund të shikoni riprodhimin e videos në APP.

Imazh panoramik 360 gradë – Ju mund ta përdorni këtë aparat fotografik WiFi si një monitor manar / bebe për të monitoruar kafshën / kafshën tuaj. Kamera ka një kënd të animit prej 355 gradë dhe një kënd të animit prej 90 gradë, duke dhënë një kënd të plotë shikimi prej 360 gradë. Pa zonë të verbër, thjesht duhet të klikoni për të parë se ku dëshironi në ekranin panoramik.

Specifikimet:

Specifikimet:

Procesori Master i Çipit të Sistemit: Mikrokontrolluesi i Zhvendosur Industrial GK7102

Sensori i figurës: GC2053

Sistemi operativ: Sistemi operativ i ngulitur Linux

Sensori i imazhit të videos: 1 milion / 720P piksel

Standardi i kodimit të imazhit: Smart H.264 +

Ndjekja e celularëve: Mbështetje

Monitoroni cilësinë e figurës: 1280 * 720/640 360

Cilësia e videos: 1280 * 720/640 360

Zbulimi i lëvizjes së imazhit: mbështetje

Ndriçimi minimal: 0.1LUX / F1.2

Funksioni i kapjes: mbështetje

Rrokullisje video: Mbështetje

Standardi i kodimit audio: G.711

Mikrofoni: mbështetje

Kryetari: Mbështetje

Menaxhimi i videos Madhësia e skedarit video: 3G / ditë (karta 16G TF mund të regjistrohet për rreth 5 ditë)

Regjimi i regjistrimit: regjistrimi manual, regjistrimi dinamik i njohjes, regjistrimi i kohës, regjistrimi i alarmit

Ruaj videon: Karta TF \ Cloud

Luajtja në distancë: mbështetje

Aktivizimi i alarmit: Shtytja e videos, Alarmi i altoparlantit, Video me alarm

Funksioni i rrjetit Lidhja me rrjetë me tel: RJ-45 10-100 MB ndërfaqe adaptive Ethernet (vendosja e paracaktuar nuk ka nevojë të rregullohet)

Rrjeti pa tel: 802.11b / g / n

Rryma e kodit: transmetim i dyfishtë

Protokolli i Rrjetit: Mbështet TCP / IP, ONVIF, Ruajtjen Private të reve, etj.

Modaliteti i transferimit: Inteligjente P2P, Transmetimi i mediave transmetuese

Rrjeti WIFI: shtimi i kodit të skanimit, lidhja e drejtpërdrejtë e rrjetit (kërkon lidhje rrjeti), shtimi i pikës së nxehtë të AP

Zgjero IR-CUT: Mbështetje

Karta TF: Mbështet deri në 128 GB TF Card (Nuk përfshihen)

WIFI: mbështetje

Butoni i rivendosjes: mbështetje

Furnizimi me energji elektrike: DC 5V 1.5A

Konsumi i energjisë: 5W

Mjedisi Vendet e zbatueshme: shtëpi, dyqane, shkolla, supermarkete, fabrika etj; e sheshtë, e montuar në mur, e tërhequr lart

Temperatura e punës: 0 ° C deri + 55 ° C

Lagështia e punës: 10% -90%

Lente të tjera: 3.6MM

Paneli i dritës: 6 drita

Madhësia e zhveshur e metaleve: 69 * 85 * 105 (mm)

Be the first to review “Wireless 720P IP Camera”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu