20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

 • Grirese multifunksionale KM4024 DSP

  Pershkrimi

  Grirese multifunksionale me fuqi 400w dhe kapacitet 1.5litra

  Epershtatshme per te grire mish,perime,fruta etj, te cilaf mund ti kontrolloni ne cdo moment fale materialit transparent prej qelqi te enes mbajtese

  Eshte super praktike ne perdorim dhe pastrohet shume lehte

  Specifikat:

  Fuqia: 400W

  Kapaciteti: 1.5L

  Voltazhi: 220-240V

  Frekuenca: 50-60Hz

  Materiali: Celiku, inoksi dhe qelqi

  Materuali i tehut: Celiku inoksi

  ShikoBli Tani
 • Blender KJ2095 DSP

  Blender KJ2095 DSP

  Përshkrim:

  Blender me 2 funksione (blender dhe grirese)

  Specifikimet:

  Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60HZ Dalja: 600W
  Kupë qelqi për përzierjen e ushqimit : 1.5 L
  Filxhan bluarje S / S: 1.2L
  Kapacitet bluarje: 200g
  Materiali motorik: 304 teh + 430 S / S & ABS
  Marka: DSP
  Modeli: KJ2095

  ShikoBli Tani
 • BErese akullore KA4010 DSP

  Berse akullore KA4010 DSP

  • BERESE AKULLORE MODEL KA4010 DSP
  • Pergatitet me nje temperature 42-50
  • Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks
  • Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml
  • Vjen me 7 kavanoze qelqi qe ju ndihmojne ne shperndarjen e tij
  • Kapak transparent nepermjet te cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes
  • Berese akullore DSP KA 4010 sherben per te bere ne menyre te shpejte e te shendetshme edhe sipas deshires tuaj yogurt me fruta ose pa fruta pa ju munduar fare.

   Ky produkt eshte i persosur per te pergatitur kosin natyral por edhe kosin te perbere me fruta sipas shijeve qe ju mund te keni pa shpenzuar me para me kosin e frutave qe blini neper supermarkete.

   Me nje dizajn modern ne ngjyren e bardhe mund ta pershtatni me cdo arredim te kuzhines tuaj duke mos ju zene shume hapesire ne te.

   Me nje material prej plastike te cilesise se larte ABS pa mbajtur asnje lloji kimikati tjeter.

   PROCESI I BEREJES SE AKULLORES

   Produkti ka nje kapak transparente qe ju mund te shihni procesin e berejes se akulloreve edhe ta fikni kur ai te jete duke perfunduar. Kapaku ndihmon per ti dhene yogurtit nje temperature te nevojshme qe i duhet per pergatitjen e tij.

   Me nje kapacitet prej 7 kavanoza qelqi teper te mjaftueshme per te pergatur kosin natyral ose ate me fruta.

   SPECIFIKAT

   • Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine
   • Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks
   • Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml
   • Tensioni 220-240V
   • Frekuneca 50/60Hz
  ShikoBli Tani
 • Mikser KM3034A DSP

  Mikser KM3034A DSP

  • Mikser me tas DSP Modeli: KM3034A , I pershtatshem per cdo kuzhine, Perfekt per pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave te preferuara, Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie, kapaciteti i tasit: 3.2 liter, Fuqia: 350 W.
  • Mixer DSP 3.2L-bardhe

   Kjo është një pajisje shumë e qëndrueshme dhe efikase e cila ka një avantazh ndaj markave të tjera të mikseve dore. Shtë i lehtë për t’u përdorur dhe përmban një tas 3.2L. Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox për përdorim në pjekje dhe kuzhinë.
   Markë. DSP
   Numri i modelit. KM 3034
   Ngjyrë. bardhe
   Materiali kryesor. ABS Strehim plastik, tas çeliku inox
   Fuqia. 350W
   Kapaciteti i tasit. 3.2L
   Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox

  ShikoBli Tani
 • Mikser KM3015 DSP

  MIkser KM3015 DSP

  Gatimi për shumë bëhet një lloj drejtimi i krijimtarisë. Shumë përpiqen të përdorin vetëm produkte me cilësi të lartë dhe mjete ndihmëse moderne. Një atribut i tillë i domosdoshëm në çdo kuzhinë është përzierësi i palëvizshëm DSP KM3015, i pajisur me një tas çelik, i cili lejon të gatuash pjata me cilësi të lartë dhe të shijshme.
  Para së gjithash, mikser është projektuar për fshikullimin e vezëve. Meqenëse grykët speciale janë krijuar në mënyrë të tillë që të jenë në gjendje t’i bëjnë proteinat ajrore brenda pak minutash. Nëse po planifikoni të përfshiheni në pjekje dhe të kënaqni të afërmit tuaj me ëmbëlsira dhe ëmbëlsira, atëherë nuk mund të bëni pa mikser. Përzierësi gjithashtu përballet me brumë gatimi të çdo qëndrueshmërie. Ka grupe në pranga që mund t’ju ndihmojnë të kryeni shumë detyra në përgatitjen e pjatave të ndryshme. Me ndihmën e grykave të valëve mund të gatuani brumë të trashë për pite ose ëmbëlsira të Pashkëve.
  Ato janë gjithashtu të përshtatshme për përzierjen e mishit të grirë dhe për të bërë ajër pure. Rasti i mikserit është bërë nga plastika e qëndrueshme, në të cilën vendoset kontrolli i shpejtësisë, dhe ka gjithashtu një buton për të ndezur modalitetin turbo, falë të cilit ju mund të mposhtni gunga të brumit për disa minuta. Një pajisje e tillë është një atribut i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mbi të gjitha, çdo amvise preferon të përgatisë me lehtësi ushqim dhe të kënaqë familjen e saj me ëmbëlsira të ndryshme, pa kaluar shumë kohë në gatimin e ushqimit.
  Mikser DSP -KM3015
  Tas elektrik me kapacitet 4 litra
  Për të gjitha llojet e bedelëve, me 2 modele rrahjeje
  Fuqia 300 vat – 220/240 V
  Nivelet e shpejtësisë: 5 nivele
  Tensioni: 220 ~ 240V-50 / 60Hz
  Dalja: 300W
  Kapaciteti: 4.0L
  5 shpejtësi me turbo;
  Trup plastik i lëmuar;
  Rrahësa kromi dhe grepa brumi;
  Nxirr butonin me pajisje sigurie;
  ShikoBli Tani
 • Mikser HM6630 hoffmans

  Mikser HM6630 hoffmans

  Mikser modeli Hoffmans HM-6630 3 Litra 1000W

  Turbo me mbajtëse @ kshs 4,500✔✔

  Markë e re dhe me cilësi të lartë
  Mikser dore me mbajtese
  1000W Motor i Fuqishëm
  5 Shpejtësi me fuksion Turbo
  Tas me çelik inox 3 litra dhe kupë vetërrotulluese për trupin e kromuar
  Ngjyra: E zezë / e bardhë
  Aksesorë: Rrahës të kromuar, grepa brumi
  Ajo përmban një motor bakri të pastër dhe çift rrotullues të lartë
  Përbëhet nga një ndërprerës me 5 shpejtësi me një ndërprerës turbo
  Përbëhet gjithashtu nga dy koka lëvizëse dhe dy koka brumosëse
  Përmban një tas çeliku inox dhe një bazë kromi që rrotullohet vetë

  ShikoBli Tani
 • Mikser KM3025 DSP

  Mikser KM3025 DSP

  Tensioni : 220-240V ~ 50 / 60Hz
  Prodhimi : 1200W
  8830 motor bakri;
  Tas furçë inox 6.5L; Me mbulesë tasi dhe duar të dyfishta;
  Shpejtësia e pulsit siguron kontroll të shpejtë të yllit / ndalimit
  10 cilësime të shpejtësisë, krijimi i brumit & përzierës & vezë mikser;
  Funksioni i funksionimit Pluse, tas i largueshëm S.S për funksionim të lehtë;
  Teh alumini i ndashëm për pastrim të lehtë;
  3 teh për përzierjen dhe prodhimin e brumit;
  Këmbët rezistente ndaj trungut; Ngarkimi i fortë i motorit dhe dizajni më i ulët i zhurmës; Me dizajn të veçantë të sistemit të drejtimit të rripave të dyfishtë

  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje KA3046 DSP

  Ekspres kafeje KA3046 DSP

  Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
  Dalja: 1450W
  Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L
  Rezervuar uji i lëvizshëm transprent
  Pompë 19 shiritash
  Futni dhe nxirrni kapsulën manualisht
  Tregues kur është gati të krijoj
  I pajtueshëm me sistem të ndryshëm,
  Modeli i kursimit të energjisë

  Vendi i origjinës:
  Kina
  Emri i markës:
  DSP
  Numri i modelit:
  KA3046
  Kapaciteti (Kupa):
  5
  Fuqia (W):
  1450
  Tensioni (V):
  220
  Shërbimi pas shitjes i siguruar:
  Asnje
  Garancia:
  Asnje
  Lloji:
  beres kafeje kapsule
  Funksioni:
  kontrolli i tempraturës
  Certifikimi:
  CB, ce
  Aplikacion:
  Hotel, shtëpiake

  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje SF3540 Sonifer

  Ekspres kafeje Sonifer SF3540

  Ekspres kafeje Sonifer SF3540
  Modeli Sonifer SF-3540
  Fuqia 450W
  Paketimi perfshin edhe dy filxhane porcelan dhe nje luge plastike
  Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI)
  • Përfshin dy gota porcelani
  • Çelësi ndezës / fikës me tregues të dritës
  • Filtri dhe mbajtësi i filtrit që mund të hiqet dhe lahet
  • Këmbët që nuk rrëshqasin
  • Përfshin lugë plastike për kafe
  • AC220-240V 50 / 60Hz 450W
  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje KA3047

  Ekspres kafeje DSP KA3047

  • Brand: DSP
  • Model: KA3047
  • It can make up to 8 cups.
  • It features on and off switch, water level indicator and filter.
  • Heat resistant cup
  • Voltage: 220 – 240 Volts
  • Output power: 400 Watts
  • GB: Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60HZ Dalja: 400W + 400W 250ml + 250ml kapacitet, do të thotë 8 gota Me funksion parandalimi të djegies së thatë Çelësi i ndriçuar ndezja / fikja Filtri i përhershëm i stilit koni Treguesi i nivelit të ujit në rezervuar Kupa plastike rezistente ndaj nxehtësisë
  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje DSP KA3028

  Ekspres kafeje DSP KA3028

  • Emri i markës: DSP
  • Tensioni (V): 220-240V
  • Lloji: Krijues kafeje ekspres
  • Numri i Modelit: KA3028
  • Funksioni: Espresso
  • Materiali i Strehimit: Çelik inox
  • Ekspres kafeje DSP KA3028 me nje material cilesor dhe rezistent. Shijoni kafen, makiaton, kapuçinon, kakaon dhe çokollaten e ngrohte ne shtepine tuaj me miqte dhe te afermit tuaj.
  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje KF4000 AEG

  Ekspres kafeje KF4000 AEG

  Ekspres kafeje
  AEG Electrolux KF 4000

  Për 10 deri në 15 gota
  funksione të plota me vendosjen e aromës

  Nëse pajisja nuk është e fikur me dorë, ajo fiket
  automatikisht 2 orë pas përfundimit të procesit të krijimit të birrës.

  Rezervuari i ujit të freskët varet

  kapaku

  Mbajtëse filtri me valvul anti-pikim Niveli i aromës

  butoni

  me

  Drita treguese ON / OFF

  Niveli i ujit

  butoni tregues Kavanozi me shenjë filxhani Nxehtë

  pjatë

  Filtri i lëvizshëm për përdorim
  Sistemi anti-pikim
  Vazo kristali
  Mbyllja e kapakut të aromës
  Fjalëkalimi për pluhurin e kafesë për këto aparat kafeje: Pluhur kafeje, aromë, pluhur kafeje aromë vanilje lajthi, aromë çokollate pluhur kafeje

  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje KA3024 DSP

  Ekspres kafeje DSP KA3024

  Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.
  E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.
  Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.
  Me 3 opsione te berit Kafe
  Luge per kafe te bluar
  Luge per kafe me kapsule Nespresso
  Luge per kafe me kapsula
  Koha e përgatitjes së kafesë është vetëm 3 minuta;
  Mbajtës uji me kapacitet 600 ml;
  Fuqia 1450wat
  Mund të bëni kafe, kapuçino, kafe të ftohtë, kafe latte etj sipas dëshirave tuaja;
  Perfekt për çdo ambient ku ju do të keni nevojë për një kafe të cilësisë së lartë.

  • Fuqia 800 Watt ne ngjyre elegante te zeze.
  • Ene qelqi e cila ruan kafen te ngrohte dhe mbyllet automatikisht.
  • Mund te kontrolloni sasine e ujit lehtesisht.
  • Kapaciteti i saj ofron 10 deri ne 12 filxhan kafe.
  • Filter kafeje.
  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje sonifer SF3547

  Ekspres kafeje Sonifer SF 3547

  Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.
  E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.
  Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.
  Me 3 opsione te berit Kafe
  Luge per kafe te bluar
  Luge per kafe me kapsule Nespresso
  Luge per kafe me kapsula
  Koha e përgatitjes së kafesë është vetëm 3 minuta;
  Mbajtës uji me kapacitet 600 ml;
  Fuqia 1450wat
  Mund të bëni kafe, kapuçino, kafe të ftohtë, kafe latte etj sipas dëshirave tuaja;
  Perfekt për çdo ambient ku ju do të keni nevojë për një kafe të cilësisë së lartë.
  ShikoBli Tani
 • Ekspres kafeje SF3539 Sonifer

  Ekspres Kafeje SF3539 Sonifer

  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë
  Emri i markës:
  Sonifer
  Numri i modelit:
  SF-3539
  Kapaciteti (Kupa):
  1
  Përmasat (L x W x H (inç):
  4.77 * 10.6 * 9.8
  Materiali i strehimit:
  Plastike
  Fuqia (W):
  1450
  Tensioni (V):
  220
  Shërbimi pas shitjes i siguruar:
  Pjesë këmbimi falas
  Garancia:
  1 vit
  Lloji:
  beres kafeje kapsule
  Funksioni:
  Programueshëm, Sistemi i ujit të nxehtë, Modaliteti i kafesë me kalim
  Certifikimi:
  ce
  Aplikacion:
  Hotel, Garazh, Tregtare, Familjare
  Burimi i energjisë:
  Elektrike
  Ngjyrë:
  Bardha e Zezë
  Stili:
  Operacion i lehtë
  Fuqia:
  1450W
  Tensioni:
  220 ~ 240V
  Emri i produktit:
  Makinë kafeje kapsule

  ShikoBli Tani
 • FRitez KB2070 DSP

  Fritez KB2070 DSP

  FRITEZ DSP KB-2070

  E freskët e bukur e artë. Falë tiganit me yndyrë të thellë, mund t’i gatuani në shtëpi dhe do të jenë shumë më të shijshëm dhe më të lirë se ato të blera në dyqan.
  Nëse familja juaj i pëlqen ushqimet e skuqura thellë, kjo pjekëse e skuqur është e përkryer për ju. Mos e lini vajin në tigan të thellë.

  Në tigan të thellë, ju jo vetëm që do të gatuani patate të skuqura, por gjithashtu mund të pjekni bërxolla, feta, copa pule dhe shijshme të tjera me garancinë e pjekjes nga të gjitha anët. Skuqësi i thellë është i gjerë dhe i fuqishëm dhe pastrohet lehtë falë enës së lëvizshme të vajit. Lehtë dhe i sigurt në përdorim.
  Kapaku ka një filtër të integruar dhe shporta është e izoluar me një dorezë për heqjen e lehtë të enëve.

  Specifikimet:

  Këllëf metalik rezistent ndaj nxehtësisë me kapak të lëvizshëm
  Dritarja e shikimit që lejon të monitorojë shkallën e gatishmërisë për ushqim
  Termostat i rregullueshëm vazhdimisht deri në 190 ° С për të zgjedhur shkallën e pjekjes së produkteve
  Filtroni në kapak për të bllokuar avujt e vajit dhe tymin
  Treguesi i ngrohjes LED
  Mbrojtja nga mbinxehja
  Furnizimi me energji elektrike: 220-230 V; 50 Hz
  Konsumi i energjisë: 2000 W

  ShikoBli Tani
 • Fritez HD3051 SOKANY

  Fritez HD3501 SOKANY

  Karakteristikat:
  Construction Ndërtim i ngurtë, i bërë nga çelik inox i rëndë.
  Light Drita treguese e temperaturës shfaqet kur fryerja ngroh vajin.
  Pipe Tubi i ngrohjes shpërndan nxehtësi të barabartë dhe të shpejtë.
  Cover Mbulesa e kapakut parandalon spërkatjen e vajit të vlimit dhe mbulon vajin në mënyrë të sigurt kur nuk përdoret.
  Basket Shporta për frigorifer me dorezë plastike parandalon djegien e duarve tuaja dhe sjell funksionim të sigurt dhe të lehtë.
  Tank Rezervuari i trashur për përdorim të qëndrueshëm, mund të shkëputet për pastrim të lehtë.
  ● E shkëlqyeshme për gatimin e Patate të skuqura, unaza qepësh, rrotulla vezësh, pulë të skuqur, karkaleca panko dhe çdo ushqim tjetër të skuqur thellë.
  ● E përsosur për përdorim shtëpiak dhe komercial.

  ShikoBli Tani
 • Fritez me ajer KB2031A DSP

  FRITEZE ME AJER KB2031A DSP

  FRITEZE ME AJER KB2031A DSP

  Friteza e cila do te skuqe ne menyren me te shendetshme patatet, kofshet e pules dhe ushqime te tjera.

  Pa vaj, pa i djegur dhe pa yndyre ne vetem pak caste fale teknologjise me ajer te nxehte i cili qarkullon 360 grade rreth ushqimit arrin ta skuqe ate pa humbur vlerat ushqyese.

  Friteze e shpejte dhe  efikase, me kursim te energjise dhe mbrojtje te mjedisit fale materialeve te saj perberese.

  Shume e thjeshte ne perdorim, me temperature te rregullueshme fale butonit ne pjesen e perparme te saj.

  Gjithashtu eshte e pajisur me site e cila hiqet fale dorezes ergonomike pas perfundimit te procesit.

  Fuqi e larte prej 1800watt dhe kapacitet i madh prej 5 litra per tju mundesuar gatim te plote per te gjithe familjen.

  Menyra me e shendetshme per skuqje pa vaj dhe  80% me pak yndyre.

  Mbrojtje nga nxehtesia e tepert me mbyllje te sigurt fale dorezes dhe kembe jo te rreshqitshme.

  ShikoBli Tani

Main Menu