AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

“TITIZ” produkte për ju!

katalog titiz ishpejti

Bëhuni gati të suprizoheni nga produktet inovative “TITIZ” të cilat i gjeni tashme vetëm tek

iShpejti

Produkte moderne dhe funksionale për ju dhe gjithë shtëpinë tuaj plotë gjallëri,ngjyra edhe kualitet!

Tek “TITIZ” do të gjeni produkte shumë të rëndësishme për jetën tuaj të përditshme si ato për:

KUZHINË (mjete shërbimi,gatimi apo mjete për ruajtjen e ushqimeve ose të pijeve),për PASTRIM (mjete pastrimi për të gjithë shtëpinë dhe produkte për banjo),produkte QELQI dhe FUNKSIONALE (zbukurime për shtëpinë me funksione të ndryshme ose aksesore personale).

iShpejti importon produktet “TITIZ” me besueshmëri të plotë nga Turqia direkt në dyqanin tonë. Gjithashtu, iShpejti është i vetmi Distributor i produkteve “TITIZ” në Shqipëri të cilat po fillojnë të zgjerohen fenomenalisht nëpër supermarkete. Cfarë i bën ato kaq tërheqëse është përbërja e tyre plastike e fortë dhe cilësore në kombinim me materiale të tjera si metali ose qelqi. Ngjyrat pastel të produkteve i bëjnë ato akoma më të vecanta dhe unike në kuzhinën tuaj.

TITIZ” garanton të bëjë jetën tuaj shumë herë më të lehtë pasi cdo produkt është krijuar vecanërisht për të plotësuar nevojat tuaja!

iShpejti mendon për ju dhe kjo është pikërisht arsyeja pse jemi të vetmit që sjellim produktet “TITIZ” më afer jush!

Me një klikim tëk:

iShpejti Produktet Titiz

keni mundësinë të zbuloni personalisht produktet fantastike “TITIZ” që do të kthehet në një ndër kategoritë më të preferuara tek faqja jonë!

iShpejti

Merr Risi. Shijo Cilësi!

 

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu