AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

TOP 5 PRODUKTET e vitit “2019”

Produktet e vitit që do të përshtaten në mënyrë të përsosur në programin tuaj ditorë dhe do u japin fund problemeve që përballoni cdo ditë.

Në ditët e sotme, jemi pjesë e një bote e cila na ofron një sasi të madhe informacioni rreth produkteve që bëjnë jetën tonë më të shpejtë, më të lehtë dhe më të rehatshme. Por iShpejti është këtu për t’ju ndihmuar të blini produktet e duhura dhe të qëndroni në gatishmëri për cdo risi!

Pra, relaksohuni për disa minuta dhe hidhini një sy 5 produkteve më të mira të vitit 2019:

LUGA DIXHITALE

Ka një kënaqësi të vecantë në gatim, përzierje ose shtimin e përbëresve, sepse mendoni që e dini me saktësi sasinë ekzakte që i duhet pjatës suaj. Por e vërteta është se nuk jemi të gjithë kuzhinjerë të talentuar që përdorin masën e duhur të përbërësve në bazë të intuites. Ne jemi gatues të thjeshtë që kemi nevojë për udhëzime të caktuara!

Për fat të mire, iShpejti është këtu për t’ju prezantuar LUGËN DIXHITALE!

Një ndër TOP 5 produktet që duhet të shtoni në listën tuaj të blerjeve gjatë 2019! Një investim modest por me vlerë shumë të madhe!                                                                               

 • Do të arrini rezultate më të sakta në matjen e përbërësve që hidhni në gatimet tuaja!
 • Do të ushqeheni më shëndetshëm pa doza të tepruara!
 • Do të gatuani vakte ekselente me shijen e duhur!
 • Do të peshoni ushqime të ndryshme deri tek gjethet e cajit!

Largoni tasat e zakonshme të matjes dhe sillni një frymë moderne në kuzhinën tuaj!

TAS USHQIMI ME NGROHJE

Padyshim, nuk ka vend më të mirë për të shijuar vaktin e drekës sesa shtëpia jonë e embël por jo të gjithë e gëzojnë këte mundësi të artë! Për këte arsye ne ju prezantojmë TASIN E USHQIMIT ME NGROHJE!

    

                                                                                                               

Ky “shpëtimtar” portativ
dhe modern ju ofron mundësinë të shijoni cdo vakt sikur jeni ulur në tavolinën
e kuzhinës suaj duke u qëndruar larg dyqaneve fast-food për të adoptuar një jetë
më të shëndetshmë!

 • Ky tas është shumë i lehtë në përdorim dhe ka shumë hapësirë për të vendosur ushqimin tuaj.
 • Për më tepër ai përmban një dorezë praktike që e bën ate të lehtë për ta marrë me vete kudo.
 • Ngrohja e ushqimit arrihet shumë shpejt!
 • Ju ndihmon të arrini një diet më të balancuar.

Pse të prisni në radhën e gjatë të restoranteve kur mund të merrni Tasin me Ngrohje kudo?

MIKSUES PROTEINASH VORTEX

Pas një ditëje të lodhshme në punë ose një stervitjeje të fuqishme në palestër gjithcka ju duhet është një stimulim energjie për të larguar stresin! Ndoshta një Smoothie proteinash do të ishte ideal por askujt nuk i duhen përzierjet e lodhshme manuale.

Megjithate mos u dorëzoni sepse ekziston Miksuesi i Proteinave Vortex! Blerja më inteligjente që mund të bëni gjatë vitit 2019!

 • Vortex është
  një miksues elektrik i cili me një shtypje butoni përgatit për ju lëngje
  proteinash apo lëngje të tjera ushqyese në sekonda!
 • Mikson
  më mirë sesa miksuesi juaj i shkollës se vjetër.
 • Peshon
  shumë pak kështuqë mund ta merrni me vete kudo.
 • Ju
  ndihmon të rimbushni trupin me energji.
 • Është
  opsion i mrekullueshëm për ditët aktive!

Burimi më i shpejtë i energjisë po troket derën tende! Ti gjithcka duhet të bësh është ta hapesh!

MATËSE DIXHITALE ALKOLI

Një tjetër party mbaroi sonte dhe ti pive disa gota më shumë si përherë! Vënia e jetës tënde apo të tjerëve në rrezik por edhe gjobat janë shumë pranë teje!

Kështuqë para se të ulesh përpara timonit konsidero ti hedhesh një sy Matëses Dixhitale të Alkolit për të parandaluar cdo pasojë të mundshme nga konsumi i tepruar i pijeve alkolike.

 • Ky Matës Dixhital Alkoli është aleati më i besueshëm dhe me i qartë për sigurinë tuaj të padiskutueshme brenda makinës!
 • E vogël,praktike,me peshë të lehtë është fantastike për përdorim vetjak!
 • Mjafton ta prekni një herë me gojën tuaj,që të zbuloni menjëherë nëse keni tejkaluar limitet e alkolit!
 • Mbani vetën larg nga gjobat!
 • Më e rëndesishme,siguroni jetën tuaj por edhe jetën e të tjerëve!

JETA JOTE KA VLERË MË TË MADHE SESA NJË PARTY I SË SHTUNËS! SIGUROJE ME MJETIN E DUHUR!

 

BOKS ME BLUETOOTH – KUNDRA UJIT

Dëshironi një Boks që do ju ofrojë një botë të re mundësish? Atëherë nuk ka dyshim që jeni duke kërkuar për këte Boks prestigjoz me Bluetooth-Kundra Ujit!

Me siguri të plotë një ndër TOP 5 produkte te vitit 2019! Cfarë e bën kaq të adhurueshëm është fakti që:

 • Mund ta lidhni me cdo Smartphone ose Tablet nëpërmjet Bluetoothit.
 • Në këte mënyrë shijoni Muzikë Non-Stop ose kryeni Thirrje për të folur me me njerëzit që ju rrethojnë edhe brenda në dush!
 • Butonat funksionojnë për të refuzuar ose për tu përgjigjur thirrjeve.
 • Gjithashtu, për të rritur ose ulur volumin e muzikës, për të kaluar këngen që nuk doni të dëgjoni ose për të ndaluar muzikën.
 • Ka karikuesin e vet USB.
 • Boksi është Kundra Ujit për tu përdorur edhe kur jeni duke u larë!

TË KENDOSH NË DUSH PA MUZIKË ËSHTË SIKUR TË FLASESH PA U DËGJUAR!

Këto 5 produkte inovative duhet të jenë definitivish pjesë e Shportës suaj të Blerjeve pasi sëcila nga këto garanton efikasitet maksimal!

 • Zgjidhni Lugën Dixhitale për gatime të shëndetshme pa doza të tepruara!
 • Tasin e Ushqimit me Ngrohje për të kursyer lekët e shpenzuara në dyqanet Fast Food, që të shijoni në cdo moment vakte ushqyese si në shtëpi!
 • Miksuesin e Proteinave Vortex për të rifituar energjinë e shpenzuar gjatë ditëve të lodhshme!
 • Matësen Dixhitale të Alkolit për të siguruar jetën tuaj brenda makinës sa herë tejkaloni limitet e pirjes së alkolit!
 • Dhe i fundit por jo më pak i rendësishëm, Boksi me Bluetooth Kundra Ujit për të dëgjuar Muzikë apo për të qëndruar në kontakt me njerëzit e dashur edhe brenda dushit!

BLERJET E TUA DUHET TË JENË TË ZGJUARA ASHTU SI TI!

iShpejti

Merr Risi. Shijo Cilesi!

 

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu