AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

4 keshilla per tharjen e rrobave brenda ne shtepi

Per tharjen e rrobave eshte nje sfide e vertete!

Sepse larja e tyre eshte aq e thjeshte sa i fut ne lavatrice, shtyp nje buton dhe ato lahen vet!

Duke jetuar neper apartamente, hapesira nuk eshte asnjehere e mjaftueshme per te hapur rrobat ashtu sic duhet per t’u thare, sidomos ne periudhen e dimrit. Gjithmone shfrytezojme ate pak vend te lire ne ballkon qe jo per kedo eshte i disponueshem.

Problemi tjeter eshte qe ne periudhen e dimrit, me shirat e vazhdueshem dhe mungesen e diellit, duhet akoma dhe me shume kohe per tharjen e rrobave, plus rrezikon qe ato te lagen.

Ajo qe propozojme ne eshte shume e thjeshte!

Me zhvillimin e teknologjise, jane prodhuar varese rrobash qe ndihmojne ne tharjen e rrobave dhe zgjidhjen e ketyre problemeve njehere e mire, sidomos ate te hapesires ne shtepi. Ti mund t’i mbledhesh kur nuk i perdor dhe t’i hapesh kur te duhen per te varur rrobat. Jane super komode dhe te thjeshta ne perdorim.

  • Ku t’i varesh rrobat  sapo lara?!
  1. Varese rrobash firzamonike

Nje nga vareset me komode te rrobave qe do te gjesh ndonjehere! E vendos ku te duash, ne banjo, ballkon, oborr, te pishina. Aty mund te varesh rroba, peshqira, rroba banjo etj.

Te ndihmon te kursesh aq shume hapesire ne shtepi dhe te organizosh me se miri rrobat dhe tharjen e tyre. Eshte gati per tu perdorur, te duhet vetem montimi ne mur.

Zgjidhja ideale per t’i ruajtur rrobat nga rrudhosja.

E gjen ne 2 madhesi: 70 cm dhe 90 cm.

  • Varese rrobash me dopjo shufer

Mund t’i varesh rrobat dhe t’i zhvendosesh lirisht neper shtepi, aty ku fryn me shume ajer dhe bie pak me shume dielli. Ose edhe ne oborr nese eshte kohe e mire dhe nuk bie shi.

Varesja e rrobave e bere nga celiku i pandryshkshem, e montuar ne kaseta per manovrim te lehte, me lartesine e shinave qe rregullohet sipas kerkeses suaj.

Per me teper, mund te cmontohet dhe ruhet lehtesisht kur nuk eshte ne perdorim.

  • Tharesja e rrobave

Super e forte, hapesire dhe mundesi per te mbajtura shume rroba njekohesisht dhe zgjat ne kohe. Me 3 shtresa komode, material celik i pandryshkshem inoksi.

Nje nder produktet me te shitura qe ne disponojme.

  • Ventilimi eshte kryesor

Hapi dyert sa me shume te jete e mundur qe te qarkulloje ajer i paster dhe i fresket.

  • Llogarit kohen e larjes

Nese e ke zakon t’a besh lavatricen pasi je kthyer nga puna, nderroje. Beje me mire para se te ikesh ne pune, hapi rrobat neper varese dhe leri te thahen gjate dites, kur edhe dielli eshte pak me i ngrohte.

  • Vendosi thareset me kujdes

Zgjidh vendin me me diell dhe me ajer ne shtepine tende.

Related Posts

Karrige Portative per Kamping

Ju prezantojmë karrigen tonë të lëvizshme dhe të përshtatshme për kamping, shoqëruesin perfekt për aventurat tuaja në natyrë. Mos të jetë se jeni në kamping,

Read More
mbrojtese kondicioneri

Mbrojtese Kondicioneri

Ju prezantojmë Mbrojetesen e Kondicionerit të Ajrit, zgjidhjen perfekte për të përmirësuar përvojën tuaj të ftohtisjes. Ky aksesor inovativ është i projektuar për të rindërtuar

Read More

Main Menu