20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Varese Per Rrobat

L2,700.00L5,400.00 (-50%)

In stock

Varese Per Rroba

😍Cilësi e lartë Varese rrobash me 3 shtresa të shumëfishtë⠀
➡Cmimi — 2700 Lek⠀
❌ Fashion Dizanje 💪I RI! Me shtiza më të forta dhe më të trasha!⠀
❌Shufra të veshura me pluhur të qëndrueshëm⠀
ℹMbulon deri në 40 kg⠀
😍Mbajtese këpucësh në fund⠀
❌Tre shtresa, anët e dyfishta⠀
❌Dy varëse rrobash anësore në krye⠀
ℹ Dimensionet : L75-126×W64×H170cm.

Compare

L2,700.00L5,400.00 (-50%)

Përshkrim

Varese Per Rroba

😍Cilësi e lartë Varese rrobash me 3 shtresa të shumëfishtë⠀
➡Cmimi — 2700 Lek⠀
❌ Fashion Dizanje 💪I RI! Me shtiza më të forta dhe më të trasha!⠀
❌Shufra të veshura me pluhur të qëndrueshëm⠀
ℹMbulon deri në 40 kg⠀
😍Mbajtese këpucësh në fund⠀
❌Tre shtresa, anët e dyfishta⠀
❌Dy varëse rrobash anësore në krye⠀
ℹ Dimensionet : L75-126×W64×H170cm.

Reviews (0)

Be the first to review “Varese Per Rrobat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Varese Rrobash

Varese Per Rrobat

L2,700.00L5,400.00 (-50%)

Add to Cart