AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Avullore Luigi Ferrero Norsk FR-1725 23cm

L 990.00

In stock

Category:

Çelik inox 18/0 me këmbë dhe dorezë plastike I përshtatshëm për enët deri në 23 cm në diametër I sigurt në larje enësh

Be the first to review “Avullore Luigi Ferrero Norsk FR-1725 23cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu