AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender HOMA HB-484, Atlanta

$ 0.00

In stock

Category:

Blender 2 nivele funksionimi Formë e rehatshme, ergonomike për përdorim të lehtë E lehtë dhe e qetë në funksionim Grykë përzierëse e shkëputshme Teh inox 400W, 220V-240V/50Hz-60Hz

Be the first to review “Blender HOMA HB-484, Atlanta”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu