AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender portativ

$ 20.79

In stock

Blenderi portativ me karikim qe mund ta merrni kudo me vete 😉
Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme si : milkshake, smoothie apo ushqime per femije 🍹🍹🥃🥃
Teper e lehte dhe praktike ne perdorim,mjafton te hidhni ingredientet,uje ose qumesht dhe pergatitja eshte gati ne pak sekonda👍
Ene me kapak me kapacitet: 380 ml👌
Paisur me porte usb per karikim😎
Kjo e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, palester ,pune ,plazh apo udhetimet tuaja per ta pergatitur ne cast 😍

Çmimi 1990 Lek⠀

Vizitoni faqen per me shume oferta⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Be the first to review “Blender portativ”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu