AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Celes Egzagon Mulifunksional

$ 7.44$ 14.99 (-50%)

In stock

Celes Egzagon Mulifunksional

Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Celes Egzagon Mulifunksional ideale per cdo pune. Vjen ne forme te kendshme si flok debore, me material celiku i forte, rezistent dhe sidomos i pandryshkur. Ngjyrat ne gjendje jane e verdhe, gri, dhe ylberi. Dimensionet e produktit jane 6.35 cm, dhe peshon me pak se 80g.

Celes Egzagon Mulifunksional

Super produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Celes Egzagon Mulifunksional ideale per cdo pune. Vjen ne forme te kendshme si flok debore, me material celiku i forte, rezistent dhe sidomos i pandryshkur. Ngjyrat ne gjendje jane e verdhe, gri, dhe ylberi. Dimensionet e produktit jane 6.35 cm, dhe peshon me pak se 80g.
Kodi: #0004

Be the first to review “Celes Egzagon Mulifunksional”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu