20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Fruit Baller Cutter & Peeler & Seed Remover

L790.00

In stock

Compare

L790.00

Përshkrim

Çfarë funksioni kanë këto të dyja? Do pyesni ju!? IShpejti ju sjell vetëm artin në kuzhinen tuaj dhe prakticitetin.⠀

Çmimi 790 Lek⠀

Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Reviews (0)

Be the first to review “Fruit Baller Cutter & Peeler & Seed Remover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Fruit Baller Cutter & Peeler & Seed Remover