AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Furce Spinning Spa

L 1,490.00L 2,490.00 (-40%)

In stock

💯 SUPER ULJE💥💥
🚨ISHTE 2490 LEK🚨
✔️ BEHET 1490 Lek✔️
Pastroni thelle trupin tuaj dhe parandaloni plakjen e lekures me nje eksperience Spa ne dushin e shtepise suaj!⠀

Furca Spinning Spa me 5 koka te ndryshme do tju beje masazh muskujve tuaj te lodhur gjate dites, redukton dukjen e celulitit dhe ju jep nje ndjesi te fresket e te clodhur te trupit!⠀

Porosite tani!⠀

💯 SUPER ULJE💥💥
🚨ISHTE 2490 LEK🚨
✔️ BEHET 1490 Lek✔️
Pastroni thelle trupin tuaj dhe parandaloni plakjen e lekures me nje eksperience Spa ne dushin e shtepise suaj!⠀

Furca Spinning Spa me 5 koka te ndryshme do tju beje masazh muskujve tuaj te lodhur gjate dites, redukton dukjen e celulitit dhe ju jep nje ndjesi te fresket e te clodhur te trupit!⠀

Porosite tani!⠀

 

Be the first to review “Furce Spinning Spa”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu