AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grill Pan Muhler Mr-3521Ci Ke1003977

L 3,200.00

In stock

Category:

Tava për skarë prej gize Muhler është e fortë, me cilësi të lartë, e përshtatshme për gatimin e ushqimit në mënyrë të shëndetshme. Tava për skarë është e lehtë për t’u pastruar dhe jashtëzakonisht e qëndrueshme. Gize lejon një ngrohje uniforme të tiganit dhe përgatitjen e duhur të ushqimit.

Shënime
Tava është e parapërgatitur, e lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur.
Nuk është në përputhje me pjatalarëse.
Gize ka një vlerë të lartë kalorifike dhe qëndron e nxehtë për një kohë të gjatë pas ngrohjes.
Doreza është e palosshme.

Kontrolloni gamën tonë të gjerë dhe të larmishme të Enë gatimi ose vizitoni The Atrium.

Be the first to review “Grill Pan Muhler Mr-3521Ci Ke1003977”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu