AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Thithëse me ajër të nxehtë Muhler MFX-655X E zezë 6L 1700W

$ 0.00

In stock

Category:

Fitues me ajër të nxehtë – Frytezues me ajër MUHLER me fuqi 1700W dhe kapacitet 6 litra. Gatuani ushqimet tuaja të preferuara në mënyrë të shëndetshme me shumë më pak yndyrë. Me këtë fërgesë me ajër mund të shijoni ushqime të skuqura, por të përgatitura në mënyrë të shëndetshme. Duke përdorur qarkullimin e shpejtë të ajrit të nxehtë, ai mund të gatuajë ushqim më shpejt se një furrë tradicionale, duke ju kursyer kohë dhe kostot e energjisë elektrike. Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar.

Vëllimi i tasit 6L

Madhësia e tasit: 24.5x24x11.5 cm

Madhësia e rrjetës: 22.5×22.5 cm

Kohëmatësi deri në 60 min.

Rregullimi i temperaturës 0-200℃

Doreza rrotulluese për të rregulluar temperaturën

Doreza rrotulluese për të rregulluar kohëmatësin

Rinovimi automatik i programeve pas heqjes së tasit.

Sinjali automatik i përfundimit të gatimit

Shportë dhe raft me shtresë jo ngjitëse, e larë në enëlarëse

Këmbë të gomuara kundër rrëshqitjes

Fuqia 1700W 220-240V~, 50/60Hz

2 vjet garanci

Be the first to review “Thithëse me ajër të nxehtë Muhler MFX-655X E zezë 6L 1700W”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu