AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Makine Rroje 3 ne 1 Muhler MC-313

L 1,500.00

In stock

Trimmer 3 në 1.
Plugins për formësimin.
mjekra, mustaqet dhe bordet.
Shtojcë gërshërë.
me një zgjedhje prej 4 gjatësish (2, 4, 6, 8 mm).
Prerëse për hundë dhe vesh.
Aksesorë: 4 krehër, furçë, vaj lubrifikues.
Makinë rroje: 2xAA bateri (nuk përfshihen).
Prerësi i hundës: 1xAA bateri (nuk përfshihet).

Categories: ,

Trimmer 3 në 1.
Plugins për formësimin.
mjekra, mustaqet dhe bordet.
Shtojcë gërshërë.
me një zgjedhje prej 4 gjatësish (2, 4, 6, 8 mm).
Prerëse për hundë dhe vesh.
Aksesorë: 4 krehër, furçë, vaj lubrifikues.
Makinë rroje: 2xAA bateri (nuk përfshihen).
Prerësi i hundës: 1xAA bateri (nuk përfshihet).

Be the first to review “Makine Rroje 3 ne 1 Muhler MC-313”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu