AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese me shume funksione

$ 6.49

In stock

SKU: 604 Category: Tags: , ,

1.Materiale me cilësi të lartë: Bërë nga materiale plastike me cilësi të lartë, rezistente ndaj konsumit, të qëndrueshme, jo të lehta për tu thyer, jo toksike, të qëndrueshme dhe të papërshkueshme nga uji.
2.E thjeshtë dhe e bukur.
3.E përshtatshme dhe praktike.

Specifikim:
Emri: Mbajtese me shume funksione
Materiali: PP
Paketimi: flluskë
Madhësia: rreth 18 * 14.3 * 6.5cm / 7.08 * 5.63 * 2.56 in
Pesha: rreth 150g
Ngjyra: claret, rozë e lehtë, jeshile e lehtë, blu, e bardhë, ananas blu, ananas i bardhë, ananas rozë, ananas jeshil
Stili: modern dhe i thjeshtë

Be the first to review “Mbajtese me shume funksione”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu