20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Paisje Per Salcice

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

In stock

Paisje Per Salcice

Produkti me i ri sapo erdhi per te gjitha grate tek ishpejti.al, Paisje Per Salcice pse te mos e besh sallamin ne shtepi me perberesit e tu te perzgjedhur. Produkti vjen me 3 koka te ndryshme per cdo forme  ose madhesi. Ideale per cdo shtepi, restorante etj. Materiali i paisjes eshte plastike rezistente dhe shume e forte ABS-PP. Mjaft me me lodhje dhe mundime te teperta. Thjeshte Super!!

Compare

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Përshkrim

Paisje Per Salcice

Produkti me i ri sapo erdhi per te gjitha grate tek ishpejti.al, Paisje Per Salcice pse te mos e besh sallamin ne shtepi me perberesit e tu te perzgjedhur. Produkti vjen me 3 koka te ndryshme per cdo forme  ose madhesi. Ideale per cdo shtepi, restorante etj. Materiali i paisjes eshte plastike rezistente dhe shume e forte ABS-PP. Mjaft me me lodhje dhe mundime te teperta. Thjeshte Super!!

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje Per Salcice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Per Salcice

L1,490.00L2,980.00 (-50%)

Add to Cart