Pistolete Supreme

L1,490.00L2,990.00 (-50%)

In stock

Pistolete Supreme

Super produkti me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Pistolete Supreme mund te leshoje deri ne 100 kartmonedha qe duken si para te verteta. Largesia e hedhjes eshte deri ne 2 metra, ne paktetim eshte e perfshire 1 bateri  9v, 100 cope kartmonedha dhe paisja. Ne ngjyre elegante te kuqe per meshkuj dhe femra. Funksionon edhe me para te verteta nese jane ne permasn e duhur. Material i larte dhe rezistent ABS te sigurte. Ideale per dasma, ditelindje, party dhe evente te tjera te ndryshme. Thjeshte super!

Compare

Pistolete Supreme

Super produkti me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Pistolete Supreme mund te leshoje deri ne 100 kartmonedha qe duken si para te verteta. Largesia e hedhjes eshte deri ne 2 metra, ne paktetim eshte e perfshire 1 bateri  9v, 100 cope kartmonedha dhe paisja. Ne ngjyre elegante te kuqe per meshkuj dhe femra. Funksionon edhe me para te verteta nese jane ne permasn e duhur. Material i larte dhe rezistent ABS te sigurte. Ideale per dasma, ditelindje, party dhe evente te tjera te ndryshme. Thjeshte super!

Be the first to review “Pistolete Supreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Pistolete Supreme

Pistolete Supreme

L1,490.00L2,990.00 (-50%)

Add to Cart