AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerëse inoksi

$ 4.07

In stock

E qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga ndryshkja.Doreza e madhe e rehatshme është projektuar për të parandaluar prerjet ose gërvishtjet.Këmbet unike prej çeliku ju lejojnë të mbani frutin ose perimet pa levizur kur ju e prisni atë me thikë.Është i bërë nga plastikë çelik inoksi..Përmasat janë: 10.7x8cm dhe peshon 30g.

Be the first to review “Prerëse inoksi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu