AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pres agrume Muhler MJ-2505

$ 0.00

In stock

Category:

Presë elektrike e agrumeve Kapaciteti: 0,5 l Pjesë të ndashme për përdorim dhe pastrim të lehtë Dy kone: për agrume të vogla dhe të mëdha Lëvizje në dy drejtime gjatë funksionimit 25W, 220-240V~/ 50-60Hz

Be the first to review “Pres agrume Muhler MJ-2505”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu