AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Stufa Tavoline Termomax Enamel Moni Gri

$ 0.00

In stock

Category:

Stufa tavoline e kompanisë Termomax ka një djegës dhe fuqi 1500 Watts. Është e emaluar, pra soba klasike ku ka rezistencën termike poshtë dhe sipërfaqja rreth saj është e bërë me një shtresë smalti, e cila rezulton nga aplikimi i smaltit (qelqi) në metal. Është i përshtatshëm për përdorim me të gjitha llojet e enëve, ndërsa sipërfaqja e tij e emaluar është rezistente ndaj temperaturave të larta dhe nuk dëmtohet nga ekspozimi i vazhdueshëm.
Operacioni për zgjedhjen e temperaturave dhe cilësimeve të dëshiruara bëhet nëpërmjet një çelësi rrotullues.
Është ideale për shtëpi pushimi, dhoma me qira dhe kampe.

Lloji i pianurës: Smalt
Pikat qendrore: 1
Ngjyra gri

Be the first to review “Stufa Tavoline Termomax Enamel Moni Gri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu