iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Scooper per macen

790 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

 • Materiali: Plastik
 • Funksioni 1: Pastrim i Rërës per macen
 • Funksionii 2: Produkte për Pastrim të Kafshëve

Informacioni i Produktit:

1. Lloji i Artikullit: Pastrimi i reres se maces
2. Materiali: ABS
3. Madhësia: Rreth 12 X 29cm (1cm=0.39inca)
4. Pesha: 200g

Karakteristikat:
1. Kjo shufër për pastrim të maceve vjen me një kosh plehësh, i cili është i përshtatshëm dhe të kursyer kohës për pastrim.
2. Me një kapacitet të madh të mjaftueshëm, mund të mbajë një sasi të caktuar plehrash për mace.
3. Poshtë mund të vendoset direkt thesari i plehrave. Pas mbushjes, mund të hiqet lehtësisht.
4. I bërë nga plastika e cilësisë së lartë, është i qëndrueshëm dhe i lehtë për pastrim.
5. Mund të filtroni plehrat e maceve lehtësisht, duke evituar mbeturinat.
6. Me një dorezanë, është e lehtë për përdorim dhe operim.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Scooper per macen”
You're viewing: Scooper per macen 790 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close