AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Sitë mielli Luigi Ferrero Norsk FR-1867

$ 10.32

In stock

Category:

E shkëlqyeshme për shoshitjen e miellit, sheqerit pluhur dhe substancave të tjera me shumicë E bërë nga inoksi i cilësisë së lartë – Përmasat 10 x 9 cm – I përshtatshëm për 250 g miell

Be the first to review “Sitë mielli Luigi Ferrero Norsk FR-1867”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu