AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Toster 4 feta Termomax TX401S, metal

$ 0.00

In stock

Category:

4 feta Trup çelik inox 2 fole të gjata dhe të gjera – 103x237x27 mm Të ndryshueshme 6 nivele nxirje Butoni i ndalimit Funksionet e ngritjes automatike dhe mbylljes automatike Funksioni kundër shtrëngimit Tabaka e thërrmijave e lehtë për t’u pastruar Dimensionet e njësisë (HxWhD): 107x330x150 mm 20V, 120-120 /50-60 Hz

Be the first to review “Toster 4 feta Termomax TX401S, metal”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu