iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Storage basket katror 33*33*37

1600 L

PĂ«rshkrimi

Stil: Stil i Ri Klasik/Post-Modern

Origjina: Kina

 

1. E lehtĂ« pĂ«r tĂ« transportuar: Shporta jonĂ« e madhe pĂ«r larje Ă«shtĂ« njĂ« zgjidhje praktike pĂ«r nevojat tuaja tĂ« pĂ«rditshme. Kjo shportĂ« e lehtĂ« pĂ«r t’u lĂ«vizur Ă«shtĂ« perfekte pĂ«r tĂ« ruajtur veshje, lodra, libra dhe shumĂ« tĂ« tjera. Mbajtesja e saj e qĂ«ndrueshĂ«me e bĂ«n tĂ« lehtĂ« ta transportosh dhe ideale pĂ«r çdo dhomĂ« nĂ« shtĂ«pinĂ« tuaj.
2. E lehtë për përdoruesit: Duke përdorur shportën tonë të madhe për larje do të përmirësojë  rutinën tuaj të larjes. Lëreni prapa padrejtësinë dhe ruani rendin. Dizajni që mbyllet ju jep hapësirë. 
3. Aplikime të shumta: Shporta jonë e madhe për larje ofron aplikim të gjerë dhe fleksibilitet, duke e bërë atë të perfekte për rregullime të ndryshme si shtëpitë, kampuset, apartamentet, kopshtaret dhe më shumë. Përballet me ruajtjen dhe organizimin e larjes me lehtësi në çdo hapësirë.
4. E qëndrueshme në përdorim: Kjo shportë e qëndrueshme për larje është bërë prej materialit Oxford, i cili i jep forca dhe qëndrueshmëri të zgjatur. Ky e bën atë një zgjedhje të besueshme për ruajtjen e larjes.
5. Multifunksionale: Me dizajnin e saj multifunksional, kjo shportë e madhe për larje ofron një gamë të gjerë përdorimesh për të ruajtur veshje, lodra, kozmetikat, librat dhe më tepër, duke e bërë atë zgjidhjen perfekte të përgjithshme për të mbajtur hapësirën tuaj të pastër dhe të organizuar.
Shporta e qëndrueshme është e përshtatshme për shumë raste dhe ka një gamë të gjerë përdorimesh.

Lista e Paketimit:
1* Shporta e Madhe për Larje

 

You're viewing: Storage basket katror 33*33*37 1600 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close