iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Mbrojtese kondicioneri a-50

2000 L

Përshkrimi

 

Karakteristikat:
E re dhe e lartë cilësi
E përshtatshme për shumë kondicionerë ajri. Ju lutemi kontrolloni dhe krahasojeni madhësinë me kondicionerin tuaj të ajrit para se të porositni.
I shmangni drejtpërdrejtën, merreni me shëndetin e familjes dhe shijoni temperaturën e rehatshme në brendësi. Parandaloni lodhjen e shkaktuar nga flluska e drejtpërdrejtë e ajrit të kondicionuar.
Bashkëngjitni krahun dhe aksesoret e montazhit për të lehtësuar montimin. Është e përshtatshme për t’u shkëputur dhe pastruar pluhur. E lehtë për të instaluar, parandalon rrëzimin dhe Mbrojtjen e murit.
Pjesa e krahut të deflektorit tonë të ajrit mund të ndryshohet lirshëm për të ndryshuar drejtimin e erës së kondicionerit, për të shmangur fryrjen e drejtpërdrejtë.
efikasiteti i kondicionimit të ajrit duke i ridrejtuar, shpejt dhomat e temperaturës së ndenjjes dhe të kursyuara pa nevojshme kostojnë energji.

Specifikimet:
Materiali:Plastik
Ngjyra:Bardhë
Madhësia:Rreth 58-118cm/22.83×46.46inches

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mbrojtese kondicioneri a-50”
You're viewing: Mbrojtese kondicioneri a-50 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close