AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD 40EL620ANDT

$ 270.24

In stock

Ndonjehere ne kohe shiu, ndeshjet shihen me mire ne rehatine e shtepise tende. Merr ca shoke, ca birra e ca patatina dhe kaloni 2 ore adrenaline!
Pooor te duhet nje televizor i mire.
HOOBART SMART TV eshte teknologjia e fundit qe po pelqehet shume tek klientet ne mbare boten!

Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD 40EL620ANDT
Marres dixhital tokesor DVB-T2 / C / S2

Cmimi: 25,000 leke 40 polsh
15,000 leke 30 polsh

Ndonjehere ne kohe shiu, ndeshjet shihen me mire ne rehatine e shtepise tende. Merr ca shoke, ca birra e ca patatina dhe kaloni 2 ore adrenaline!
Pooor te duhet nje televizor i mire.
HOOBART SMART TV eshte teknologjia e fundit qe po pelqehet shume tek klientet ne mbare boten!

Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD 40EL620ANDT
Marres dixhital tokesor DVB-T2 / C / S2

Cmimi: 25,000 leke 40 polsh
15,000 leke 30 polsh

 

Be the first to review “Televizor Hoobart 40” Smart LED FHD 40EL620ANDT”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu